1% podatku - Kacper Gwaj

Rozpoczął się nowy rok, a wraz z nim okres rozliczeń podatkowych za rok 2014. Wielu z nas w najbliższym czasie rozliczy się z fiskusem. Będzie to również okazja, aby przekazać swój 1% należnego podatku dla wybranej organizacji pożytku publicznego, na wybrany przez nas cel. O wsparcie prosi Kacper Gwaj.

Witam, mam na imię Kacper. Jestem bardzo radosnym, ciekawym świata dzieckiem. Niestety od urodzenia choruję na mózgowe porażenie dziecięce, niedoczynność tarczycy i małogłowie. Z czasem pojawiły się także napady padaczkowe. Mój rozwój psychoruchowy jest znacznie opóźniony. Nie potrafię samodzielnie siedzieć, chodzić ani mówić. Systematyczna rehabilitacja, terapia logopedyczna a zwłaszcza turnusy rehabilitacyjne pomagają poprawić moją sprawność.

Niestety intensywna terapia oraz zakup potrzebnych sprzętów są bardzo kosztowne. Bardzo chciałbym być choć trochę samodzielny i jestem na dobrej drodze. Twój 1% może mieć dla mnie ogromne znaczenie.

Aby mi pomóc wystarczy w zeznaniu podatkowym wpisać dane KRS: 0000 037904, cel szczegółowy: 16286 Gwaj Kacper. Prosimy o zaznaczenie pola "wyrażam zgodę".

Jestem podopiecznym Fundacji Dzieciom "Zdążyć z Pomocą". Więcej informacji można także znaleźć na portalu społecznościowym Facebok.

Komentarze

Brawo, super Kacperku. Ćwicz tak dalej.

1% to tak niewiele a tyle może zdziałać...

Gorąco prosimy o wsparcie...

Dodaj komentarz

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
zapisując komentarz akceptujesz regulamin strony - wszelkie niecenzuralne słowa nie zostaną wyświetlone
Target Image