BKS Bolesławiec przegrał inauguracyjny mecz nowego sezonu

W pierwszym meczu sezonu 2015/16 BKS Bolesławiec przegrał na wyjeździe z Chrobrym II Głogów 0-2 (0-1).

Podopieczni Andrzeja Kisiela do przerwy przegrywali 1-0. W drugiej połowie BKS musiał radzić sobie w osłabieniu. Piekarz po faulu w polu karnym został ukarany czerwoną kartką. Bochnia zdołał obronić karnego strzelanego przez zawodnika gości. W 75. minucie Chrobry strzelił bramkę na 2-0, ustalając tym samym wynik.

W drugiej kolejce BKS zmierzy się na Stadionie Miejskim przy ulicy Spółdzielczej z beniaminkiem, Piastem Nowa Ruda, drużyną która rozpoczęła start w nowym sezonie od wygranej 2-0 z Orkanem Szczedrzykowice.

Skład: Bochnia - Borzymek, Zapiór, Głowacki, Janicki, Dzięgleski, Janczyszyn (Biernacki), Wojciechowski, Piekarz, Długosz, Furmanek.