Stowarzyszenie Ziemia Bolesławiecka podaje pełny wykaz beneficjentów 1% podatku

Na podstawie informacji przekazanych nam przez Urząd Skarbowy niezwłocznie podajemy wykaz potrzebujących osób, organizacji, stowarzyszeń - beneficjentów 1% odpisu podatku dochodowego, którzy pozyskali go za pośrednictwem Stowarzyszenia Ziemia Bolesławiecka.

W roku 2016, z odpisu podatkowego za rok 2015 zgromadziliśmy kwotę 300.929,59 zł, uzyskaną z 4.624 wpłat, to blisko 50 tys. zł więcej w porównaniu do roku ubiegłego.

Jak co roku zapewniamy, że każda złotówka zostanie wydana zgodnie z przeznaczeniem i wolą darczyńców ponieważ nie pobieramy od beneficjentów żadnych opłat. Wszyscy obdarowani już teraz mogą składać wnioski do Zarządu Stowarzyszenia Ziemia Bolesławiecka o refundację kosztów związanych z realizacją potrzeb na jakie zostały przyznane. Zachęcamy wszystkich do dalszej współpracy. Dziękujemy za zaufanie  i pozdrawiamy!

ZOBACZ PEŁNY WYKAZ BENEFICJENTÓW

Ps.  Jeśli mają Państwo pytania związane z wykazem prosimy o kontakt tel. 513 384 128 lub osobiście, w siedzibie Stowarzyszenia Ziemia Bolesławiecka ul. Kaszubska 4/1, Bolesławiec, w każdy pracujący czwartek, w godz. 18.00 - 19.00. Zapraszamy!

(Stowarzyszenie Ziemia Bolesławiecka)

Dodaj komentarz

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
zapisując komentarz akceptujesz regulamin strony - wszelkie niecenzuralne słowa nie zostaną wyświetlone
Target Image