Stowarzyszenie Ziemia Bolesławiecka - ponad 251 000zł z 1%

Jak co roku o tej porze, podajemy wykaz potrzebujących osób, organizacji, stowarzyszeń - beneficjentów 1% odpisu podatku dochodowego, którzy pozyskali go za pośrednictwem Stowarzyszenia Ziemia Bolesławiecka.

W roku 2015, z odpisu podatkowego za rok 2014 udało się zgromadzić ogromną kwotę 251.711,01 zł, uzyskaną z 4012 wpłat! To ogromny sukces bolesławian i mieszkańców ziemi bolesławieckiej, a dla nas ogromny zaszczyt. Waszego zaufania nie zawiedziemy i zapewniamy, że każda złotówka zostanie wydana zgodnie z przeznaczeniem i wolą darczyńców ponieważ nie pobieramy z tego tytułu żadnych opłat.

Wszyscy obdarowani już teraz mogą składać wnioski do Zarządu Stowarzyszenia Ziemia Bolesławiecka o refundację kosztów związanych z realizacją potrzeb na jakie zostały Państwu przyznane. Zachęcamy wszystkich do dalszej współpracy.

Dziękujemy i pozdrawiamy!

Ps. Podany wykaz może nie uwzględniać niektórych beneficjentów, ponieważ jest możliwe, że nie mamy pełnych danych. W przypadku zauważonych braków prosimy o kontakt z Edmundem Malińskim nr. tel. 513 384 128.

Sprawdź wykaz na stronie Stowarzyszenia Ziemia Bolesławiecka.

Dodaj komentarz

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
zapisując komentarz akceptujesz regulamin strony - wszelkie niecenzuralne słowa nie zostaną wyświetlone
Target Image