Wernisaż "Laboratorium sztuki"

Młodzieżowy Dom Kultury w Bolesławcu zaprasza na wystawę „Laboratorium sztuki”, której wernisaż odbędzie się 15 kwietnia 2016 r. o godz. 18:00 w Galerii Teatru Starego.

Na wystawie zostanie zaprezentowany artystyczny dorobek grup: „Rysunku i malarstwa sztalugowego” oraz „Witrażu” z pracowni Katarzyny Sas, a także „Rękodzieła”, prowadzonego przez Ewę Wojciechowską. Zatem obok prac w tradycyjnych technikach rysunkowo – malarskich będzie można zobaczyć malowane szklane kompozycje, witraże oraz dekoracyjne przedmioty m.in. w technice decoupage’u, quilingu czy beadingu.
Ponadto pokazane zostaną efekty feryjnych zajęć w MDK w pracowni Katarzyny Sas i Magdaleny Koniecznej. Będą to batiki wykonane w czasie warsztatów pod hasłem „Picasso”, szklane mozaiki z motywami roślinnymi, fotografie prezentujące kreacje z warsztatów „Republika MDK” oraz kompozycje w technikach collage, frottage, monotypia, luksografia i druk strukturalny, które powstały w trakcie warsztatów foto&grafiki / collage „Czarno-białe” w Pracowni Grafiki Warszatowej MDK.

Dodaj komentarz

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
zapisując komentarz akceptujesz regulamin strony - wszelkie niecenzuralne słowa nie zostaną wyświetlone
Target Image