Wernisaż pracowni Katarzyny Sas

W piątek 27 marca o godz. 17.00 w Teatrze Starym odbędzie się kolejny wernisaż pracowni plastycznych działających w Młodzieżowym Domu Kultury im. Stanisława Wyspiańskiego.

Tym razem zaprezentują się podopieczni pani Katarzyny Sas wspólnie z pracownią rękodzieła Ewy Wojciechowskiej. Na zajęcia prowadzone przez Katarzynę Sas uczęszcza około 70 osób. Na wernisażu, który rozpocznie się o godzinie 17:00 zobaczymy prace wykonane przez trzy grupy: rysunku i malarstwa sztalugowego, witrażu oraz wspomnianego rękodzieła.

Pokazane zostaną podstawowe techniki rysunkowe, tematy z natury i wyobraźni. Wśród witraży dominują mozaiki. Wernisaż będzie wzbogacony prezentacją prac powstałych w czasie warsztatów feryjnych prowadzonych przez Katarzynę Sas. Będą to batiki z warsztatów pod tytułem „Podwodny świat”, malarstwo na tkaninie akrylem - „Karnawał według Klimta” oraz efekty zajęć z tworzenia biżuterii - „Instalacja, sztuka, biżuteria”. Biżuterię powstałą w czasie ferii na wernisażu będą prezentować na sobie jej twórcy.

Zapraszamy serdecznie.

(MDK)

Dodaj komentarz

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
zapisując komentarz akceptujesz regulamin strony - wszelkie niecenzuralne słowa nie zostaną wyświetlone
Target Image