Wyprawka szkolna od Zagłębia!

W okresie wakacyjnym klub Zagłębie Lubin wraz ze swoim sponsorem – Milenium Zakłady Bukmacherskie – zorganizował zbiórkę artykułów szkolnych, które trafiły do dolnośląskich oraz lubuskich domów dziecka. Dzięki zaangażowaniu kibiców, graczy oraz zaprzyjaźnionych przedsiębiorców udało się obdarować podopiecznych aż pięciu placówek.

Pełna wyprawka szkolna trafiła do wychowanków z Bolesławca, Golanki Dolnej, Lubina, Składowic oraz Żar. Ponadto każdy z ośrodków odwiedziły maskotki Zagłębia Lubin – Pan Krecik oraz Pani Krecikowa. Właśnie to obie maskotki cieszyły się największym zainteresowaniem wśród najmłodszych.

Cała akcja nie miałaby miejsca gdyby nie zaangażowanie kibiców Zagłębia Lubin, graczy Milenium Zakłady Bukmacherskie, lokalnych przedsiębiorców oraz przede wszystkim zawodników pierwszego i drugiego zespołu „Miedziowych".

Po zakupach ciepło o całej akcji wypowiadał się Łukasz Piątek - Bardzo fajna akcja, do której z wielką przyjemnością dołączyliśmy. W trakcie zakupów chcieliśmy wybrać wszystkie najpotrzebniejsze rzeczy i mam nadzieję, że takie udało nam się skompletować. Teraz dzieciaki będą mogły skupić się na szkole oraz czasie wolnym.

Dzięki tej akcji do najbardziej potrzebujących dzieci trafiły całe wyprawki szkolne (m.in. zeszyty, bloki, plecaki, piórniki, długopisy, etc), dzięki którym będą mogły całkowicie poświęcić swoim szkolnym obowiązkom. Natomiast poza szkołą dzieci będą miały okazję zapoznać się z piłkarskimi emocjami na najwyższym poziomie, a to wszystko za sprawą zaproszenia na najbliższe mecze domowe Zagłębia Lubin.

Już wkrótce możemy spodziewać się kolejnych akcji, które skierowane zostaną do najbardziej potrzebujących.

Piłkarze osobiście zrobili zakupy dla najmłodszych, a to jak Łukasz Piątek oraz Jarosław Kubicki radzili sobie z zakupami w sklepie Biurex.

(Zagłębie Lubin)

Kategorie: 

Dodaj komentarz

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
zapisując komentarz akceptujesz regulamin strony - wszelkie niecenzuralne słowa nie zostaną wyświetlone
Target Image