Znamy termin II Bolesławieckiego Marszu dla Życia i Rodziny

Tegoroczny, II Bolesławiecki Marsz dla Życia i Rodziny - odbędzie się tuż przed Międzynarodowym Dniem Dziecka.

W zeszłym roku – w pierwszym tego typu Marszu w historii Bolesławca, wzięło udział kilkaset osób, co pokazuje jak wielkie możliwości drzemią w ludziach i jak potrzebne są tego typu inicjatywy! Kolejny raz, wspólne świadectwo przywiązania do wielkiej wartości, jaką jest Rodzina, zamanifestujemy 31 maja 2015 roku.

Mottem przewodnim Marszu będą słowa Świętego Jana Pawła II:

Dzieci są wiosną rodziny i społeczeństwa, nadzieją, która ciągle kwitnie, przyszłością, która bez przerwy się otwiera.

DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU

Stałym celem tej manifestacji jest integracja instytucji, stowarzyszeń świeckich i kościelnych, które działają na rzecz rodzin na terenie miasta Bolesławiec. Na marszu odbędzie się promocja "Światowych Dni Młodzieży 2016" - przez tydzień czasu będziemy gościć w Bolesławcu setki osób z całego świata.

Bolesławiecki Marsz dla Życia o Rodziny rozpoczniemy Mszą św. w parafii pw. św. Cyryla i Metodego w Bolesławcu o godz. 13:15. Tuż po Eucharystii wyruszymy w kierunku parafii Matki Bożej Nieustającej Pomocy, gdzie odbędzie się koncert zespołu New Life`m, którego wokalistka Agnieszka Musiał pochodzi z Bolesławca.

Kontakt z organizatorami: tel.: 505 963 860, e-mail: aktywni@wboleslawcu.pl

Organizator: Bolesławieckie Stowarzyszenie Aktywni. Współpraca: Zespół Szkół Zakonu Pijarów w Bolesławcu, Bolesławiecki Campus Światowych Dni Młodzieży, Parafia pw. św. Cyryla i Metodego w Bolesławcu, Parafia pw. Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Bolesławcu, Stowarzyszenie Rodzina Polska, Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży.

(Bolesławieckie Stowarzyszenie Aktywni/wboleslawcu)

Komentarze

Bedziemy.

To jest fajny pomysł, może warto go wypróbować do promocji Marszu: https://www.facebook.com/MarszDlaZyciaIRodzinyWOlsztynie/photos/a.561058...

Dodaj komentarz

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
zapisując komentarz akceptujesz regulamin strony - wszelkie niecenzuralne słowa nie zostaną wyświetlone
Target Image