Łukasz Molak - blog

Hard Core Festival 2015 – podziękowania

Tydzień temu zakończył się Bolesławiecki Przegląd Kapel Garażowych. Składam serdeczne gratulacje wszystkim uczestnikom, a w szczególności zwycięzcom, którym życzę dalszych sukcesów na muzycznej scenie.

Jako koordynator całego wydarzenia DZIĘKUJĘ wszystkim osobom zaangażowanym w tworzenie tego wyjątkowego dzieła, które już od kilku lat promuje nasz Bolesławiec.

Komisje wyborcze bez ducha demokracji

20 października 2014, w Ratuszu odbyło się losowanie członków komisji wyborczych, którzy licząc głosy, strzec będą przestrzegania prawa - podczas listopadowych wyborów samorządowych...

Zgłoszono kandydatów z następujących komitetów: KWW Piotra Romana, KWW Gospodarze w powiecie bolesławieckim, KWW Bezpartyjni Samorządowcy, KW Polskie Stronnictwo Ludowe, KWW Ruch Narodowy, KWW Ziemia Bolesławiecka, KWW Platforma Samorządowa, KKW SLD Lewica Razem, KWW Wasza Rada, KW Prawo i Sprawiedliwość.

Blues nad Bobrem – ze wspomnień cz. 2

Mam nadzieję, że za rok podczas Jubileuszowej XXV edycji wszyscy zdamy sobie z tego sprawę i każdy, bez względu na poglądy polityczne, układy, zajmowane stanowiska, różne widzimisię - dołoży nie cegiełkę, ale porządną cegłę, aby o Festiwalu usłyszał cały świat!

Blues nad Bobrem – ze wspomnień cz. 1

Blues nad Bobrem – ilością wspomnień mógłbym uszczęśliwić kilka osób, za chwilę kolejna edycja – już 24. Tym razem w Kruszynie… może za rok - na jubileusz, wszystko wróci na swoje miejsce. Kilka zdań od człowieka, który 9 razy brał czynny udział w organizacji BnB!

Szkoła pijarów zdała egzamin?

Czy szkoła pijarska zakończy swoją działalność? Jak wyglądał nabór w poszczególnych latach? Czy szkoła katolicka ma miejsce bytu?

Kiedy przychodzę do kościoła, to zawsze święcą pokarmy...

Zastanawia mnie fakt, po co ludzie chodzą do kościoła akurat w Wielką Sobotę. Bo tak tradycja nakazuje? Bo to jest modne? Bo zawsze się tak robiło?