Radosław Majchrzyk - blog

Przegrana BKS w kolejnym sparingu

Wynikiem 1:2 zakończyło się trzecie spotkanie sparingowe piłkarzy BKS Bolesławiec w sezonie przygotowawczym do rundy jesiennej IV ligi. Podopieczni trenera Andrzeja Kisiela przegrali z Górnikiem Złotoryja.

Wygrana BKS-u w drugim meczu kontrolnym

W ramach przygotowań do rozgrywek ligowych, piłkarze BKS Bolesławiec rozegrali kolejne spotkanie sparingowe. Podopieczni Andrzeja Kisiela zwyciężyli ze spadkowiczem z IV ligi Kuźnią Jawor 1:0 (0:0).

BKS poznał rywala w Pucharze Polski

BKS Bolesławiec w I rundzie Pucharze Polski na szczeblu okręgowym OZPN JG zmierzy się 10 sierpnia z LZS Łaziska.

Remis w pierwszym sparingu

Piłkarze BKS-u Bolesławiec mają pierwszy mecz kontrolny za sobą. Na stadionie w Bolesławcu zremisowali 1:1 (0:0) z Promieniem Żary. W zespole Andrzeja Kisiela jest testowanych kilku nowych zawodników.

IV liga piłkarska: DZPN podał terminarz rundy jesiennej

BKS Bolesławiec w pierwszym meczu w IV lidze piłkarskiej zmierzy się na wyjeździe z beniaminkiem Włókniarzem Mirsk. Pierwsza kolejka odbędzie się 13 sierpnia.

BKS Bolesławiec rozpoczął przygotowania

Piłkarze BKS Bolesławiec rozpoczęli w poniedziałek przygotowania do nowego sezonu, w którym w dalszym ciągu będą występować na czwartoligowych boiskach.

BKS zostaje w IV lidze?

Klub Spójnia Ośno z IV ligi grupy lubuskiej zrezygnowała z awansu do III ligi. Powodem podjęcia takiej decyzji jest niespełnienie wymogów licencyjnych.

List otwarty do nowego zarządu BKS-u!

We wtorek 24 czerwca w słynnym "okrąglaku" został wybrany nowy zarząd bolesławieckiego klubu sportowego "BKS Bobrzanie". Z tej okazji wystosowaliśmy list otwarty do nowego zarządu.

Niesprawiedliwość barażowa

Ślęza Wrocław po rozegranych spotkaniach barażowych nie wywalczyła awansu do II ligi. Tym samym "sprezentowała" spadek dla drużyn Polonii Trzebnica oraz BKS-u Bolesławiec.

Ślęza przegrała baraż o II ligę = spadek BKS-u

Ślęza Wrocław zremisowała 1:1 rewanżowy mecz barażowy z Ursusem Warszawa i tym samym nie zagra w II lidze. W pierwszym meczu Ursus wygrał w stolicy 1:0.

Strony