Dziękuję za 6 lat, czyli czas na zmiany

Kiedy sześć lat temu, z woli moich Koleżanek i Kolegów ze Stowarzyszenia Ziemia Bolesławiecka, obejmowałem funkcję wiceprezesa ZB wierzyłem, że Stowarzyszenie może jeszcze skuteczniej i efektywniej wspierać potrzebujących bolesławian i mieszkańców gmin naszego powiatu. Dziś, po latach pracy z satysfakcją widzę, że nam się to udało.

Moment i miejsce, w którym znajduje się Ziemia Bolesławiecka jest zasługą wielu osób wolontariacko zaangażowanych w pracę Stowarzyszenia, a także wielu życzliwych nam ludzi. Sukces nie byłby jednak możliwy, gdyby nie ogromne serce Mieszkańców Bolesławca i naszego Powiatu, którzy nam zaufali i ufają nadal. Za to dziękuję.

Dziś, po tych trzech kadencjach mojej pracy w roli wiceprezesa uważam, że z powierzonych mi zadań się wywiązałem. Ziemia Bolesławiecka skutecznie zaistniała w lokalnych mediach i internecie, przez co stała się transparentna, a jej działania przejrzyste. To w znaczny sposób zbudowało zaufanie społeczne i przełożyło się na konkretne wyniki finansowe oraz bite z roku na rok rekordy. Tylko w 2016 roku udało się pozyskać z tytułu 1% odpisów od podatku aż 300.929,59 zł, uzyskaną z 4.624 wpłat. Te kwoty przełożyły się na realną pomoc dla ponad 100 potrzebujących osób, organizacji oraz instytucji (m.in. klubów sportowych, szkół, stowarzyszeń, Domu Dziecka i in.).

Uważam, że to był dobry czas i wierzę, że taki będzie nadal. Myślę też, że w roli wiceprezesa może teraz sprawdzić się ktoś, kto poprowadzi te obowiązki być może z innym, świeższym spojrzeniem, ale w tym samym celu…. dalszego rozwoju i wzmacniania skuteczności w niesieniu pomocy.

Dlatego serdecznie dziękuję moim Przyjaciołom i Współpracownikom ze Stowarzyszenia za wsparcie i przepracowany czas. Dziękuję przychylnym nam mediom i wszystkim, z którymi dla dobra sprawy miałem zaszczyt pracować. Wierzę, że wybrany dziś nowy Zarząd, będzie sprzyjał dalszemu rozwojowi Ziemi Bolesławieckiej dla dobra tych, którzy tej pomocy potrzebują. I tego nam wszystkim życzę.

Z wyrazami szacunku
Maciej Małkowski

Komentarze

Liczą się zasady.Gratulacje.

Również dziękuję :)

Lokalne SEO jest niezmiernie istotnym składnikiem działalności reklamowej, jeżeli naszym zamysłem jest dotarcie do odbiorców na rynku lokalnym.

https://promoring.pl

Dodaj komentarz

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
zapisując komentarz akceptujesz regulamin strony - wszelkie niecenzuralne słowa nie zostaną wyświetlone
Target Image