Spotkanie z prof. Piotrem Jaroszyńskim

Miejsce: 

Bolesławiec, pl. Piłsudskiego 1C - BOK-MCC, Sala Konferencyjna

 

Koszt biletu: 

wstęp wolny

Czas: 
piątek, 11 Kwiecień, 2014 - 17:00

Temat Spotkania: Zagrożenie ideologią gender - dla człowieka i rodziny, dla edukacji i nauki, dla kultury, bytu narodu i ojczyzny.

Spotkanie ma charakter otwarty dla wszystkich ludzi dobrej woli, rzetelnie poszukujących prawdy, którym zależy na szczęściu dzieci, niezależnie od poglądów politycznych.

Zapraszamy szczególnie dyrektorów szkół, pedagogów, nauczycieli, przedstawicieli władz, rodziców, pracowników służby zdrowia, duchownych i młodzież.

Dowiemy się:

  • Dlaczego gender jest ideologią, a nie nauką, mimo że na wyższych uczelniach są kierunki genderowskie- jak do tego doszło? Jakie są cele takiego działania?
  • W jaki sposób działają ideologowie gender i jakie będą skutki tych działań w razie akceptacji społecznej i prawnej.
  • Wreszcie dowiemy się – co zrobić, aby ocalić nasze dzieci przed wpływem gender, by nie stały się ofiarami homoseksualistów i pedofilów, jak ocalić rodzinę, naród, ojczyznę przed destrukcją.

Ocalić Polskość

Prof.dr hab.Piotr Jaroszyński ( ur. 1955r.) jest kierownikiem Katedry Filozofii Kultury KUL. Przez wiele lat był uczniem, a następnie współpracownikiem profesora Mieczysława A. Krąpca. Należy do Towarzystw Filozoficznych w Polsce i na świecie, m.in.we Włoszech i w Stanach Zjednoczonych. Studiował na Uniwersytecie w Kanadzie i Belgii.

Jest autorem wielu publikacji książkowych, takich jak „Metafizyka piękna”, „Spór o piękno”, Wprowadzenie do filozofii”, „Etyka - dramat życia moralnego”, ”Podstawy retoryki klasycznej ”Polska i Europa”.

Prof. Jaroszyński jest prezesem Fundacji „Lubelska Szkoła Filozofii Chrześcijańskiej oraz redaktorem naczelnym kwartalnika filozoficznego ”Człowiek w Kulturze”. Jest także członkiem Komitetu naukowego „Powszechnej Encyklopedii Filozofii”. Od wielu lat stale współpracuje z Radiem Maryja i TV Trwam. Jest również wykładowcą w Wyższej Szkole Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu.

(Stowarzyszenie Rodzina Polska, zdjęcie: wikimedia commons/Minime12358)

Dodaj komentarz

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
zapisując komentarz akceptujesz regulamin strony - wszelkie niecenzuralne słowa nie zostaną wyświetlone
Target Image