BTS zagra w finale o awans do II ligi

Wielkie gratulacje dla "ELEKTRYCZNYCH"!!!

W Mikołowie zakończył się turniej półfinałowy o wejście do II ligi. Podczas trzydniowej batalii BTS Elektros Bolesławiec pokonał wszystkich przeciwników i tym samym zapewnił sobie udział w finałowym turnieju o wejście do II ligi. Turniej finałowy rozpocznie się w piątek 13 maja w Kozienicach w województwie mazowieckim. Mamy nadzieje, że po raz kolejny nasi zawodnicy "porażą" swoich przeciwników i osiągną wymarzony sukces. Trzymamy za Was kciuki!!!

(Elektros, foto: Dariusz Filistyński)

Kategorie ogólne:

Komentarze

To był wspaniały mecz. Pierwszego seta wygrali gospodarze. Po zaciętym drugim secie nasi Panowie wyrownali. Kolejne sety BTS wygrywał 25:22.Ostatni set to uczta dla sportowego ducha bolesławieckiego kibica.
Zwcięstwo na Śląskiej Ziemi w tak pieknym stylu przyniosło radość zawodnikomh trenerowi i działaczom sportowym Klubu BTS z Panem Prezesem na czele. Na trybunach nie było zbyt wielu kibiców ale grupa naszych w której też uczestniczyłem z moimi przyjaciółmi z Rudy Śląskiej dala z siebie wszystkie siły .Doping był tak gorący. ze wydawało się że gramy u siebie. Warto było przejechać 300 km dla Elektrycznych! ! Życzymy z serca dalszego upragnionego sukcesu.
Sportowy Bolesławiec dzięki Waszemu sukcesowi w Mikolowie żyję siatkarskimi marzeniami i emocjami. Brawo BTS Bolesławiec ! Powodzenia i wiary w ZWYCIĘSTWO !