banner_moli_sklep_zycia.jpg

Konwencja KWW Ziemia Bolesławiecka

W czwartek, 23 października, odbyła się konwencja wyborcza KWW Ziemia Bolesławiecka.

Na spotkanie przybyło blisko 100 osób. Zgromadzonych gości powitał Jan Cołokidzi. Następnie głos zabrały kolejno Pełnomocnik Finansowy Komitetu: Justyna Słoniec i Pełnomocnik Wyborczy Komitetu: Urszula Kasprzak. Następnym etapem spotkania było przemówienie kandydata na prezydenta Macieja Małkowskiego oraz prezentacja wszystkich kandydatów, których listę prezentujemy poniżej:

Kandydaci do Rady Powiatu (okręg 1 - miasto Bolesławiec)
1. Maciej Stanisław Małkowski
2. Janusz Andrzej Kozioł
3. Edmund Jerzy Maliński
4. Teresa Henryka Dubicka
5. Bernard Łętowski
6. Mirosława Zachar
7. Katarzyna Agnieszka Sulik
8. Zbigniew Michalczuk
9. Marcin Klimkowski
10. Mariusz Sulma
11. Irena Walens
12. Jolanta Izabela Anasiewicz
13. Remigiusz Wiktor Olejnik
14. Edyta Anna Surowiecka
15. Joanna Alicja Krzyżostaniak
16. Mirosław Dziekan
17. Ewa Róża Bugaj
18. Krzysztof Pieszko

Kandydaci do Rady Powiatu (okręg 2 - gmina Nowogrodziec, Osiecznica)
1. Leopold Wołoszyn
2. Józef Potyszka
3. Stanisław Wiza
4. Ewa Bednarska
5. Eliza Magdalena Szwed
6. Barbara Kuduk
7. Krzysztof Kaczmarek
8. Wojciech Stanisław Moskaluk
9. Beata Anna Szpunar
10. Edward Kruszelnicki

Kandydaci do Rady Powiatu (okręg 3 - gmina wiejska Bolesławiec)
1. Jan Cołokidzi
2. Olga Burdyna
3. Andrzej Miżdal
4. Antoni Stec
5. Barbara Ostrowska
6. Stefania Zgodzińska

Kandydaci do Rady Powiatu (okręg 4 - gminy Warta Bolesławiecka, Gromadka)
1. Elżbieta Jajko
2. Andrzej Kaźmierczak
3. Małgorzata Aniela Golis
4. Jacek Stanisław Janicki
5. Sebastian Jan Banyś
6. Krystyna Dacyszyn

Kandydaci do Rady Miasta
1. Dariusz Jancelewicz
2. Krzysztof Góralewski
3. Tomasz Chlastawa
4. Paweł Jan Dul
5. Łukasz Zygmunt Molak
6. Stefan Łucki
7. Tomasz Dominik Broniszewski
8. Krzysztof Grabas
10. Hubert Antoni Prabucki
11. Stanisław Wiącek
13. Witold Wolak
14. Zdzisław Abramowicz
15. Jan Mosiądz
16. Mirosław Głogowski
18. Paweł Szulik
19. Damian Jerzy Dziedziul
20. Michał Wojdyła

Kandydaci do Rady Gminy Bolesławiec
Okręg Wyborczy nr 2
Bożejowice, Rakowice
Grażyna Kafel

Okręg Wyborczy nr 6
Dąbrowa Bolesławiecka, Golnice, Krępnica
Małgorzata Karolina Rzepecka

Okręg Wyborczy nr 7
Bolesławice, Chościszowice, Łąka
Roman Andrzej Nawara

Okręg Wyborczy nr 8
Kozłów, Parkoszów, Stara Oleszna, Trzebień: ul. Bolesławiecka, ul. Brzozowa, ul. Kolejowa, ul. Kolorowa, ul. Kościelna, ul. Mostowa, ul. Parkowa, ul. Polna, ul. Strażacka ), Trzebień Mały
Agnieszka Elżbieta Miszkiewicz

Okręg Wyborczy nr 10
Kraśnik Dolny, Lipiany
Beata Ewa Mazur

Kandydaci do Rady Gminy Osiecznica
Okręg Wyborczy nr 4
Kliczków
Damian Mariusz Tomiak

Okręg Wyborczy nr 5
Osiecznica ulice: Czerwonych Maków, Jasna, Jesionowa, Jodłowa, Krótka, Kwiatowa, Liliowa, Lubańska, Piaskowa, Słoneczna, Spacerowa, Spokojna, Świerkowa, Tulipanowa, Wspólna, Żagańska
Wiesław Krzysztof Broszko

Okręg Wyborczy nr 9
Ławszowa od nr 51 do nr 129
Kamil Piotr Błoniarz

Okręg Wyborczy nr 15
Świętoszów ulice: Brzozowa, Internatowa, Jaśminowa, Kasztanowa, Klonowa, Kolejowa, Koszarowa, Kwiatowa, Różana, Świerkowa, Ułańska
Dariusz Wawrzyniak

Kandydaci do Rady Gminy Warta Bolesławiecka
Okręg Wyborczy nr 3
Sołectwo Wartowice
Łucja Turowska

Okręg Wyborczy nr 8
Sołectwo Raciborowice Górne od numeru 1A do numeru 3C i od numeru 131 do końca
Longina Maria Łaszkiewicz

Okręg Wyborczy nr 14
Sołectwo Jurków, Sołectwo Raciborowice Dolne od numeru 1 do numeru 40
Waldemar Seweryn Socha

(ziemiaboleslawiecka/wboleslawcu)

Dodaj komentarz

zapisując komentarz akceptujesz regulamin strony - wszelkie niecenzuralne słowa nie zostaną wyświetlone
Target Image