„Śpiewanie o Polsce” z cenionym artystą Janem Pospieszalskim odbędzie się 18 listopada o godzinie 17:00 w BOK-MCC w Bolesławcu.

Kiedy nadchodzi listopad, Polska zaczyna bić w rytm serca pulsującego dumą narodową. W tym roku, na fali patriotycznych emocji, Bolesławiec zaprasza na wyjątkowe wydarzenie muzyczne, które stanie się okazją do wspólnego śpiewania i celebrowania niepodległości naszego kraju.

Jest to wydarzenie, które łączy pokolenia – melodie, które rozbrzmiewały w sercach naszych przodków, teraz będą miały szansę znów zagościć w świadomości współczesnych Polaków. Jan Pospieszalski, znany z głębokiego zrozumienia polskiej duszy i kultury, poprowadzi zebranych przez kanon pieśni patriotycznych, które nie tylko przypominają o bogatej historii Polski, ale również inspirują do refleksji nad współczesnymi wartościami, które kształtują naszą tożsamość narodową.

Organizatorzy spotkania, w tym Narodowy Bolesławiec, Klub Strzelecki „WARTA”, oraz Stowarzyszenie RODZINA POLSKA, Wierni Tradycji Katolickiej, serdecznie zapraszają wszystkich mieszkańców do wspólnego śpiewu i celebrowania wolności. Jest to okazja, by przekazać młodszym pokoleniom ducha patriotyzmu oraz pokazać, że historia Polski wciąż żyje w naszych sercach.

0
Would love your thoughts, please comment.x