Z myślą o dzieciach, które chcą aktywnie spędzić wakacje, wraz z naszymi przyjaciółmi z GUIDO Adventure i FREESTYLE WORLD PIWNICZNA z którymi jeździmy w zimę na narty, przygotowaliśmy ofertę letniego obozu sportowego.

Nasz obóz trwa 7 dni i jest wypełnionych sportem, aktywnościami na świeżym powietrzu, a przede wszystkim – doskonałą zabawą. Dzięki specjalnie przygotowanemu programowi i wykwalifikowanej kadrze trenerskiej możesz być pewny, że Twoje dziecko spędza czas w sposób zdrowy, kreatywny i rozwojowy, a Ty możesz być spokojny o jego bezpieczeństwo.

W programie przede wszystkim szkolenie rowerowe na każdym poziomie zaawansowania i wyjazdy na zróżnicowane trasy: okoliczne singletrails czyli specjalnie przygotowane ścieżki rowerowe oraz bike parki. Pod czujnym okiem kadry, realizujemy nasz autorski program szkoleniowy.

Oprócz tego – wiele innych aktywności, m.in. wycieczki górskie, akrobatyka, gry i zajęcia terenowe, zajęcia skate, wyjścia na basen i nad jezioro, wakeboard, skimboard, warsztaty z pierwszej pomocy i wele wiele więcej!

Będziemy wykorzystywać okoliczną infrastrukturę: halę akrobatyczną z trampolinami i airtrackiem, skatepark, pumptrack, ścieżki rowerowe, pływalnię. Planujemy wycieczkę rowerową na Słowację oraz wyjścia na basen, połączone z nauką pływania.

Zobaczcie sami! Więcej informacji na stronie: https://soultrace.org/guido/summer-camp-2023/ Zapraszamy do kontaktu 🙂

whatsapp image 2023 05 28 at 21.20.58
0
Would love your thoughts, please comment.x