W atmosferze napięcia i sportowej rywalizacji, hala w Bolesławcu stała się areną siatkarskiego spektaklu.

W sobotni wieczór 4 listopada 2023 roku, miejscowy zespół BTS Elektros Bolesławiec zmierzył się z drużyną MUKS Ziemia Milicka w meczu, który mógł równie dobrze być finałem mistrzostw. Wynik 0:3 dla gości może wydawać się jednoznaczny, ale liczby nie oddają pełni dramaturgii tego spotkania.

Pierwsze dwa sety, zakończone minimalną przewagą gości (24:26, 27:29), trzymały kibiców w napięciu do ostatnich wymian. Mimo porażki, BTS Elektros pokazał klasę i charakter, walcząc za każdym razem o każdy punkt. W trzecim secie, siatkarze z Milicza pokazali jednak swoją dominację, kończąc partię wynikiem 19:25.

Szczególne uznanie należy się Łukaszowi Karpiewskiemu z MUKS Ziemia Milicka, który dzięki swoim „atomowym” atakom zyskał tytuł MVP meczu. Jego skuteczna gra w ofensywie, wspierana przez solidną zagrywkę i blok całej drużyny, była kluczem do sukcesu i pozwoliła gościom wspiąć się na pozycję lidera w ligowej tabeli.

To spotkanie było dowodem na to, że w siatkówce liczy się nie tylko wynik końcowy, ale także duch walki i determinacja. Mimo przegranej, BTS Elektros może być dumny z postawy na boisku.

Szeroki fotoreportaż można obejrzeć klikając w TEN LINK.