Wyjątkowy festyn w parafii pw. Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa w Bolesławcu! 10 czerwca, parafia zamieniła się w radosne miejsce pełne uśmiechów, zabawy i jedności. Było to niezwykłe wydarzenie, które zjednoczyło wszystkich, od najmłodszych po najstarszych.

Festyn parafialny przyciągnął tłumy mieszkańców Bolesławca i okolic, a przede wszystkim wspaniałą społeczność parafialną. Stragany były pełne pysznych przekąsek, domowych wypieków i rękodzieł wykonanych przez utalentowanych członków parafii. Nie sposób było przejść obok tych stoisk bez zatrzymania się i skosztowania smakołyków!

Festyn rozpoczął się tradycyjnie Mszą Świętą pod przewodnictwem ks. Andrzeja Gidzińskiego, która dała siłę i ducha na całe wydarzenie. Następnie przyszła pora na konkurs piosenki. Serca rozgrzał także zespół ludowy z Dobrej, który swoją muzyką i tańcem wprowadził niezwykłą atmosferę tradycji i kultury.

Nie zabrakło również dynamiki i energii, gdy na scenie pojawiły się grupy Canon i Canonki z BOK-MCC oraz zespoły „I nie ma mocne” i „M&M” z MDK, a Martyna Rudzik w swoim występie porwała swoim głosem i talentem. Dodatkowo każdy mógł spróbować pysznych pączków z niespodziankami, które cieszyły się ogromnym zainteresowaniem.

Akademia Tańca Modern oraz zespół ludowy Leśne Nastroje dostarczyły niezapomnianych wrażeń artystycznych. Występy grup z Pracowni Tańca Współczesnego z BOK-MCC ożywiły serca i sprawiły, że nie można było oderwać wzroku od sceny.

Dla najmłodszych przygotowano wspaniałą strefę zabawy, pełną dmuchańców. Ich radość i entuzjazm były niewiarygodne!

Nie zabrakło również konkursów, które dostarczyły mnóstwo emocji i ducha rywalizacji. Były quizy, a także konkursy taneczne, biegi parafialne podczas których wszyscy mogli zademonstrować swoje ukryte talenty i zdolności artystyczne oraz sportowe. Atmosfera była niesamowita, pełna radości, śmiechu i wsparcia dla wszystkich uczestników.

Na zakończenie wspaniałego dnia odbyło się losowanie nagród głównych, a także można było posłuchać utalentowanego zespołu „Akord Band” oraz podziwiać niesamowite FireShow przygotowane przez Piotra Hanusiaka.

Wspólne doświadczenie festynu parafialnego w parafii pw. Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa to nie tylko momenty beztroskiej zabawy, ale przede wszystkim okazja do spotkania nowych osób, zacieśnienia więzi z sąsiadami i tworzenia pięknych wspomnień. To wydarzenie pokazało, że ludzie tworzą jedną wielką rodziną parafialną, która wspólnie buduje silną i zjednoczoną społeczność.

Wszystko to nie byłoby możliwe bez zaangażowania i pracy wspaniałych organizatorów, dziesiątek ludzi dobrej woli oraz prowadzących – ks. Dawida Kosteckiego oraz Łukasza Molaka, koordynatora całego wydarzenia.

0
Would love your thoughts, please comment.x